Miejsce do treningu Wisły Płock: Stan, problemy i nadzieje

Home » Miejsce do treningu Wisły Płock: Stan, problemy i nadzieje

Ostatnio dyskutowano nad stanem miejsca do treningu dla piłkarzy Wisły Płock, a Dariusz Żuraw wyraził swoje zdanie na temat obecnego boiska treningowego. Pomimo braku pełnowymiarowego obiektu, nie jest to dla niego alibi. Klub szuka alternatywnych rozwiązań na boiskach w okolicach Płocka.

Problem z boiskiem treningowym

Od dłuższego czasu Wisła Płock zmaga się z problemami z boiskiem treningowym. Obecnie klub korzysta z jednego, niepełnowymiarowego boiska, którego jakość nie zawsze jest zadowalająca. Prezes klubu, Piotr Sadczuk, wskazywał na potrzebę zatrudnienia specjalisty do pielęgnacji murawy oraz na złe warunki boisk, na których czasami trenują piłkarze.

Sytuacja z boiskami i Murawm

Boiskami w okolicy zarządza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który od lat odpowiada również za murawę przy stadionie. Wspomniano o konieczności prac nad poprawą stanu boiska treningowego oraz korzystaniu z alternatywnych miejsc do treningów.

Stan murawy a planowane poprawki

Trener Dariusz Żuraw podkreślił, że mimo obecnych trudności, nie zamierza robić z tego alibi. Wskazał również na problem ze starym stadionem, na którym trudno jest przeprowadzać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Jednakże, w planach klubu jest budowa nowego boiska z podgrzewaną murawą, która ma znacznie poprawić warunki treningowe piłkarzy Wisły Płock.

Oczekiwane zmiany

Zmiany w infrastrukturze treningowej klubu są nieuniknione, a nowe boisko powinno znacząco poprawić warunki treningowe zawodników. Do tego czasu, klub będzie korzystał z dostępnych miejsc do treningów, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnych spotkań ligowych.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x