Muzeum Memów w Płocku prezentuje trzecią wystawę – Wstęp wolny!

Home » Muzeum Memów w Płocku prezentuje trzecią wystawę – Wstęp wolny!

Muzeum Memów w Płocku zaprasza na otwarcie swojej trzeciej wystawy, która odbędzie się w podziemiach Kina Przedwiośnie. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli odkryć nowe oblicze internetowego humoru.

Szansa na Zanurzenie się w Świecie Kultowych Memów

Wernisaż będzie okazją do zgłębienia świata kultowych memów, prezentowanych w nowych kategoriach, które przyciągną uwagę zarówno fanów internetowego humoru, jak i tych, którzy chcą się czegoś nowego nauczyć. Goście będą mieli okazję eksplorować kreatywne przestrzenie, pełne emocji, oraz obserwować reakcje innych zwiedzających na najnowsze memy.

Informacje Praktyczne

Wydarzenie odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 19:00 w podziemiach Kina Przedwiośnie, przy ulicy Tumska 5A w Płocku. Wystawa będzie otwarta w każdy weekend do 2 grudnia 2024 roku, a wstęp jest bezpłatny.

Co można Zobaczyć na Wystawie?

Na tegorocznej wystawie pojawią się zarówno klasyki internetowego humoru, jak i nowości, które nadają sens bezsensowi. Goście będą mieli okazję odkryć zakątki Muzeum Memów, eksplorować kreatywne przestrzenie oraz obserwować reakcje innych zwiedzających.

Artystyczne Prace i Afterparty

Muzeum Memów z dumą prezentuje prace znanych twórców i artystów internetowych, których dzieła będzie można podziwiać na żywo. Po oficjalnym otwarciu wystawy, organizatorzy zapraszają na afterparty, aby kontynuować wspólne celebrowanie internetowego humoru.

Partnerzy i Wsparcie

Wydarzenie jest realizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Partnerzy Muzeum Memów to m.in. ASZ DZIENNIK, RADIO KAMPUS, KWEJK.PL, JBZD, SUCHAR CODZIENNY.

Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć na stronie internetowej Muzeum Memów oraz na profilach społecznościowych.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x