Interwencja policji w miejscowości Lelice. Pijany kierowca proponował łapówkę

Home » Interwencja policji w miejscowości Lelice. Pijany kierowca proponował łapówkę

W miejscowości Lelice, należącej do gminy Gozdowo, doszło do niezwykłego zdarzenia, które skończyło się zatrzymaniem nietrzeźwego kierowcy BMW. Sprawa ta przybrała niebezpieczny obrót, gdy agresywny mężczyzna zaatakował policjantów i próbował wręczyć im łapówkę.

Kolizja drogowa i nietrzeźwy kierowca

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej, w której uczestniczył prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z miejscowego posterunku, aby rozwiązać sytuację.

Dramatyczne zdarzenia po zatrzymaniu

Jak relacjonuje asp. Katarzyna Krukowska z KPP Sierpc, funkcjonariusze ustalili, że kierujący BMW spowodował kolizję, zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu i zderzając się z innym pojazdem. Okazało się również, że mężczyzna posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Agresja i próba wręczenia łapówki

W trakcie interwencji policjanci wyczuli od kierowcy woń alkoholu, jednak mężczyzna odmówił poddania się badaniu trzeźwości. Podczas zatrzymania znieważył i zaatakował funkcjonariuszy, a następnie próbował dać im łapówkę.

Dalsze kroki i decyzje prokuratury

Po zgromadzeniu materiału dowodowego, 31-letni mężczyzna usłyszał 5 zarzutów, do których się przyznał. Na wniosek policji prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, a jego dalszym losem zadecyduje sąd.

To niezwykłe zdarzenie pokazuje trudną pracę policji oraz konieczność reagowania na sytuacje zagrażające bezpieczeństwu na drogach. Nietrzeźwi kierowcy stanowią poważne zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego, dlatego tak ważne jest egzekwowanie przepisów prawa oraz podejmowanie odpowiednich działań przez służby policyjne.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x