Przez gminę Bodzanów 14 lipca przeszła kolejna nawałnica.

Home » Przez gminę Bodzanów 14 lipca przeszła kolejna nawałnica.

Tym razem nie obyło się bez ogromnych szkód.

  1. Nawałnica w gminie Bodzanów

Tego lata pogoda nas nie oszczędza. Przez całą Polskę przechodzą ogromne nawałnice, po których nierzadko pozostają duże szkody. W gminie Bodzanów wspomniana nawałnica poczyniła ogromne zniszczenia. Poza brakiem prądu uszkodzone zostały także budynki i uprawy.

Nawałnica w gminie Bodzanów

Wystarczyła jedna noc niekorzystnej pogody, by z jej skutkami zmagać się kilka dni. Mieszkańcy gminy Bodzanów zostali odcięci od prądu. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej byli wzywani między innymi do powalonych drzew, pozrywanych dachów i zerwanych linii energetycznych. Wichura, która przeszła przez tereny gminy Bodzanów, niszczyła nie tylko uprawy, ale i budynki gospodarcze i domy. Problemy z prądem natomiast przyczyniły się do dużych problemów z komunikacją – nie działały między innymi telefony.

Okazuje się, że wichura zniszczyła także drogę brukowaną między Miszewem a Białobrzegami. Uszkodzony został także most w Borowicach. Dodatkowo w Cieślach trzeba było ewakuować mieszkańców, którym domy zalewała woda.

To nie ostatnia wichura, z którą możemy mieć do czynienia jeszcze w tym okresie letnim. Prosimy, by w miarę możliwości zabezpieczać swoje mienie i nie wychodzić na dwór w trakcie trwającej nawałnicy.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x